O Nas
Adw.Katarzyna Adriańczyk


absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbyła aplikację adwokacką w Toruniu i od 2003 roku wykonuje zawód adwokata.Obecnie jest wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Bydgoszczy.

Adw. K. A. posiada szerokie doświadczenie zawodowe z różnych dziedzin prawa, w tym z zakresu prawa cywilnego , rodzinnego, karnego i gospodarczego ( m.in postępowania karne, postępowania dotyczące nieruchomości, odszkodowań , o zapłatę, rozwody, alimenty, windykacja)
Adw.Małgorzata Konończuk

absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbyła aplikację adwokacką w Bydgoszczy i od 2004 roku wykonuje zawód adwokata. Jest wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Bydgoszczy.

Adw. M. K. posiada szerokie doświadczenie zawodowe z różnych dziedzin prawa, w tym z zakresu prawa cywilnego , rodzinnego, karnego i gospodarczego ( m.in postępowania dotyczące nieruchomości, odszkodowań , o zapłatę, rozwody, alimenty)


KANCELARIA


W zakresie obsługi klientów indywidualnych podejmuje się prowadzenia spraw karnych, spraw z dziedziny prawa rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego. Włada językiem angielskim.

Kancelaria Adwokacka służy fachową pomocą dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych.
Podstawowym założeniem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie.
Świadczymy pomoc prawna na terenie całego kraju.

Kancelaria oferuje też porady szybkie i fachowe interenetowe.
Po przesłaniu na adres internetowy zapytania czy też przedstawienia problemu, niezwłocznie odsyłana jest informacja o koszcie
usługi z uwzględnieniem stopnia trudności problemu i podany jest nr konta na które trzeba wpłacić wskazaną kwotę .

Informacja zawiera też dane o czasie wykonania usługi liczonego od dnia wpływu pieniędzy na konto.Niezwłocznie po wpływie
kwoty na konto wystawiana jest faktura VAT na podane przez klienta dane.